Veselý květen v Rozárce

9. 5. – v ZŠ – akce pro „školáky“ – v dopoledních hodinách navštíví naši budoucí školáci Základní školu Herčíkova, seznámí se s výukou v 1. třídách.

11.5.  – v MŠ – od 8.00 hodin – fotografování tříd na závěr školního roku ( podrobné informace na informačním okénku ve třídách)

– v MŠ – v 10.00 hodin – přijedou za dětmi Brněnské písničkové tetiny s hudebním programem “ TETINY VE SVĚTĚ

16. 5. – akce pro “ školáky“ – v 9.00 hodin pojedou naši „školáci“ na vzdělávací program “ ZULA HLÍDKA : dobrodružství v čase“  do Hvězdárny a planetária BRNO

16.5 – 18.5. – v MŠ – budou probíhat v jednotlivých třídách Besídky ke Dni matek : 16.5.ve třídě Kopretinky, 17.5. ve třídě Pomněnky, 18.5. ve třídě Berušky (od 15.30h.)

22. 5. – 26.5.  – bude ve všech třídách “ BAREVNÝ TÝDEN“ – každý den bude mít jinou barvu… (podrobné informace na informačním okénku ve třídách)

23. 5. – akce pro „školáky “ – v dopoledních hodinách půjdou naši „školáci“ na slavnostní pasování v Kulturním centru Semilasso, akci pořádá MČ Královo Pole.