Pohádkový duben

3. 4. – akce pro „školáky“Hvězdárna a planetárium Brno – v 10.30 hodin navštíví naši „školáci“  představení Zula hlídka: Počasí pod psa ve Hvězdárně a planetáriu Brno. Odchod z MŠ bude po 9.00 hodině.

10. 4. – Divadlo Bolka Polívky – v divadle čeká na všechny děti  pohádka “ Obušku z pytle ven“.  Představení začíná v 10.30 hodin. Doprava do divadla je zajištěna „školním autobusem“.

12. 4. – v MŠ v 9.30 hod. – akce pro „školáky“ – pro naše „školáky“ bude připraven výchovně – vzdělávací program  ZDRAVÉ ZOUBKY. Hravou formou se děti seznámí se správnou péčí o zoubky.

16. 4. – 20.4. – v MŠ – proběhne BAREVNÝ TÝDEN – každý den bude určen pro jednu barvu: pondělí – zelená, úterý – červená, středa – žlutá, čtvrtek – modrá, pátek- oblíbená barva. V každý den mohou děti přijít oblečené v „barvě dne“.  Jednotlivým barvám bude také odpovídat nabídka jídel v našem jídelníčku.

26. 4. – v MŠ – bude pro děti připraven Čarodějnický den – budeme čarovat, míchat lektvary a dopoledne půjdeme do čarodějnického průvodu. Čarodějnické masky a kostýmy jsou vítány.